صفر تا صد آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

صفر تا صد آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
در این پست می‌خوانید:

👈 شرایط و تغییرات جدید آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال 1402 👉

👈 منابع جدید آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته آموزگار ابتدایی و استثنائی 👉

در این پست با شما در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت جامع اطلاعاتی ارائه خواهیم نمود تا با مطالعه این پست از سایت استارتیچ به سوالات خودتان در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش دست پیدا کنید همچنین برای دسترسی به منابع آزمون استخدامی و نمونه سوالات و تست های دروس مختلف به نرم‌افزار استارتیچ مراجعه بفرمایید.

میدونستی با استارتیچ می تونی به تمامی این منابع و آزمون های استخدامی دسترسی داشته باشی؟! پس همین حالا نرم‌افزار استارتیچ رو نصب بکن و در کمترین زمان ممکن و در همه جا به این منابع دسترسی داشته باش.

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش نام سازمان آموزش کشوری ایران است که مسئولیت آموزش کودکان و نوجوانان و نیز تربیت آموزگار را در این کشور بر عهده دارد. در کشور ایران این وزارتخانه از سال ۱۳۴۳ که از وزارت اطلاعات و فناوری جدا گردید مسئولیت آموزش عالی (دانشگاه‌ها) را نیز عهده‌دار بوده‌است؛ اما پس از تشکیل وزارت علوم، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی، وزارت آموزش و پرورش وظیفهٔ آموزش رایگان همهٔ افراد در مقاطع پیش دبستان، دبستان، دورهٔ اول متوسطه، دورهٔ دوم متوسطه و همچنین ادارهٔ دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را بر عهده دارد. همچنین تمامی مهد کودک‌ها باید برای فعالیت خود از وزارت آموزش و پرورش مجوز بگیرند.
وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران، دارای جداسازی جنسیتی از پایین‌ترین مقطع است و آموزش آن، مفاهیم مذهبی (دین رسمی کشور) را به همراه دارد. پس از انقلاب ۱۳۵۷، آموزش در ایران به شکل کلی، «اسلامی‌سازی» شد.

ویکی پدیا (وزارت آموزش و پرورش)

چگونه استخدام آموزش و پرورش شویم

چه بسیار افرادی که تمایل دارند در آموزش و پرورش کار کنند و اشتغال در این وزارت خانه یکی از آرزو هایشان است. برخی در همان سال آخر متوسطه به عشق معلم شدن در کنکور، تربیت معلم را انتخاب می‌کنند و در ابتدای جوانی معلم می‌شوند.

همچنین جذب در آموزش و پرورش بر اساس قانون باید فقط از طریق دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی صورت پذیرد اما واقعیت این است که هنوز این اتفاق به طور کامل محقق نشده است.

در حال حاضر آموزش و پرورش به چند طریق جذب نیرو دارد که در ادامه این پست از استارتیچ به معرفی این راه های خواهیم پرداخت.

اولین روش: کنکور

افراد با شرکت در کنکور سراسری در دوره‌های ۴ ساله دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شرکت می‌کنند که این روش درست‌ترین روش جذب نیرو در دستگاه تعلیم و تربیت است.

کسب حداقل نمره کل نهایی ۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه مربوط برای مجاز شدن به انتخاب رشته در گروه آزمایشی مربوط در آزمون سراسری و داشتن حداکثر سن۲۴ تمام در بدو ورود به این دو دانشگاه ضروری است.

البته داشتن حداقل معدل کل ۱۴ در دوره متوسطه دوم (معدل سه‌پایه اول، دوم و سوم) برای پذیرش دانشجو، ملاک عمل است و حداقل معدل کل، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.

دومین روش: آزمون استخدامی

هر ساله آموزش و پرورش جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی دارد که در قالب آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

این آزمون با عنوان ماده ۲۸ هم شناخته می‌شود. منظور از ماده ۲۸ این است که چون فقط جذب نیرو در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی انجام می‌شود، در صورت نیاز آموزش و پرورش به نیرو و عدم امکان برآورده شدن آن از طریق دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها بعد از قبولی در آزمون استخدامی، مصاحبه و گزینش، دوره یکساله آموزشی را در این دو دانشگاه می‌گذرانند.

سومین روش: قانون مجلس

طی سال‌های اخیر، مجلس با مصوباتی که داشته است موجب جذب تعدادی از افراد که به شکل‌های مختلف با آموزش و پرورش همکاری داشتند، شده است.

روش چهارم: مدارس غیردولتی

جذب در مدارس غیردولتی توسط موسسان هر مدرسه به طور جداگانه صورت می‌گیرد.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش ماده ۲۸ چیست؟

ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان چیست

در ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان اینگونه بیان شده است که: تأمین بخشی از نیازهای خاص آموزش و پرورش در رشته‌هایی كه امكان توسعه آن ازطریق «واحد دانشگاهی» وجود ندارد، مطابق با ضوابط و مقررات وزارت آموزش و پرورش و از میان دانش‌ آموختگان سایر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی سراسر كشور و حوزه‌های علمیه، با شرط گذراندن حداقل دوره یكساله مهارت آموزی در «دانشگاه فرهنگیان» بلامانع می‌باشد.

اساسنامه دانشگاه فرهنگیان برای استخدام معلم

اساسنامه دانشگاه فرهنگیان که در جلسه ۷۰۴ به تاریخ 1390/10/06 طبق نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا بر پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش وقت جناب دكتر حاجى بابایى مورخ 1390/06/28 به تصویب رسیده است.

طبق اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، دانشگاهی است که برای تأمین، تربیت و توانمندسازی منابع انسانی در وزارت آموزش و پرورش، پیشرو در زمینه های آموزشی و پژوهشی، تولید و ترویج علم منافع مورد نیاز آموزش و پرورش، سرآمد در آموزش و شایستگی های حرفه ای و تخصصی تربیت محور، توانمند دربهره گیری از فناوری های نوین آموزشی و تربیتی در انجام مأموریت ها، مبتنی بر معیارهای نظام اسلامی، توانمند در زمینه سازی برای شكوفایی فطرت، استعدادها و شكل گیری هویت یكپارچه اسلامی- ایرانی – انقلابی دانشجو معلمان، برخوردار از هیأت علمی و مدیران مؤمن، آراسته به فضائل اخلاق اسلامی، عامل به عمل صالح، تعالی جو و تحول آفرین، باورمند به جامعه عدل جهانی (جامعه مهدوی)، وابسته به وزارت آموزش و پرورش كه با اهداف مشخص تأسیس و طبق مفاد این اساسنامه که منطبق با مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، ضوابط و مقررات وزارت خانه آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و قوانین و مقررات مربوط اداره می شود.

شرایط استخدام ماده ۲۸ آموزش و پرورش

در مورد شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش اگر مایل به استفاده از ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان هستید در ادامه به این مورد خواهیم پرداخت تا با دانستن کامل شرایط تصمیم درستی در موردش داشته باشید.

علاقه مندان به فعالیت در عناوین شغلی آموزشی وزارت آموزش و پرورش می توانند از طریق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این آزمون استخدامی که به منظور جذب نیروی مورد نیاز این ارگان برگزار می گردد، شرکت نمایند. لازمه نام نویسی داوطلبان، دارا بودن شرایط تعیین شده به صورت عمومی و تخصصی می باشد به طور دقیق در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش جمع آوری شده است.

همان طور که گفته شد، در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط ثبت نام در این آزمون مشخص می شود و در قسمتی از این دفترچه به داوطلبان ارائه می گردد. این شرایط به همراه ضوابط پذیرش متقاضیان در ادامه بیان شده است.

شرایط عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • داشتن تابعیت ایران
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • پایبند بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن برای آقایان
 • برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی
 • عدم مشمولیت در جامعه بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
 • عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون یا حین استخدام
 • شرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم
 • داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)
 • دارا بودن حداکثر 36 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس
 • داشتن 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس
 • دارا بودن حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری
 • تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.
 • در خصوص شرط سنی تعیین شده، ناگفته نماند که شرایط سنی مذکور، برای داوطلبان آقا بدون در نظر گرفتن مدت زمانی است که در دوره خدمت ضرورت به سر می برند. لازم به ذکر است جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند و همچنین، برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه 5 سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود. همچنین به ازای تاهل و داشتن هر فرزند، یک سال به شرط سنی داوطلبان اضافه خواهد شد.
 • داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57، در وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که مگر با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند، به اندازه مدت زمان خدمت غیررسمی آن ها، بر شرط سنی مذکور اضافه می شود.

شرایط تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

علاوه بر داشتن شرایط عمومی، متقاضیان می بایست از دارا بودن یک سری از شرایط که مختص شرکت کنندگان در این آزمون است اطمینان داشته باشند. در لیست شرایط اختصاصی زیر، اطلاعاتی که لازم است داوطلب راجع به مدرک تحصیلی و سن شرکت کنندگان داشته باشد ارائه شده است.

 • علاقه مندان به شرکت در عناوین شغلی هنرآموز، باید دارای فوق دیپلم پیوسته باشند؛ اما در صورت احراز مدرک فوق دیپلم ناپیوسته، می بایست مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.
 • امکان تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد و پس از اشتغال نیز، این امر بر اساس ضوابط و قوانین نقل و انتقالات فرهنگیان خواهد بود.
 • داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی قرار می گیرند، موظف هستند که پیش از شروع دوره مهارت آموزی یک ساله، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش تحویل بدهند.
 • معلمان جدیدالورود باید قبل از اشتغال به کار، سوگند معلمی را ادا کنند و سوگندنامه مربوطه را نیز امضا نمایند. متن و امضای سوگندنامه در پرونده معلم ها حفظ خواهد شد.
 • فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.
 • پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در یک دوره مهارت آموزی یک ساله که توسط دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود، شرکت کنند.
 • افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.
 • داوطلبانی که در کلاس های درسی و امتحانات دوره مهارت آموزی و همچنین آزمون جامع شرکت نکنند، به منزله انصراف آن ها از ادامه روند استخدام تلقی می شود و می بایست مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه دوره آموزشی پرداخت نمایند.
 • قسمتی از هزینه های دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلب می باشد و در صورت انصراف او در مدت یک ساله آموزشی، وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود می تواند نسبت به محاسبه و دریافت هزینه های مربوطه اقدام کند.
 • داوطلبانی که جزء پذیرفته شدگان نهایی عنوان شغلی های هنرآموز هستند، می بایست برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به نشانی اینترنتی sru.ac.ir مراجعه کنند و پذیرفته شدگان نهایی عناوین شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی نیز برای اطلاع از موارد مذکور باید به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
 • مکان دوره مهارت آموزی با توجه به شغل محل و پس از اعلام نتایج قطعی، مشخص می گردد.
 • تغییر محل دوره مهارت آموزی تنها در صورت وجود شغل مورد نظر و با رعایت جنسیت، از سوی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • متقاضیان می بایست در زمان ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی که قرار است در سال 1402برگزار گردد، مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و همچنین مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید متعهد شوند که مدارک مورد نظر را تا قبل از آزمون جامع دوره مهارت آموزی دریافت و ارائه خواهند کرد.
 • دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن ها اجرا می شود، مسئولیتی در برابر تهیه مسکن و تغذیه افراد ندارند؛ اما در صورت تقاضای داوطلبان می توانند خدماتی را با دریافت هزینه مربوطه ارائه کنند.
 • توجه داشته باشید تنها در صورتی که از تمامی شرایط عنوان شده برخوردار هستید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401اقدام نمایید. چرا که مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، چنانچه مشخص گردد داوطلب دارای یک یا تمامی این شرایط نبوده است، ثبت نام وی حتی در صورت قبولی در آزمون، بدون بازگردانی مبلغ واریز شده لغو خواهد شد.
استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سازمان سنجش
استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سازمان سنجش

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در سال های اخیر آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت یکپارچه با سایر دستگاه های اجرایی کشور برگزار شده است و علاقه مندان به شرکت در این آزمون امسال باید با در دست داشتن مدارک لازم در روز برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در جلسه آزمون حاضر شوند.

آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال برگزار می شود

این یکی از سوالاتی هست که هر ساله پرسیده میشود که آیا آزمون استخدامی امسال هم برگزار خواهد شد یا آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 فلان می شود بهمان میشود که این دست از سوالات گاها باعث نامیدی افراد از مطالعه و یا تصمیم گیری درست میشود که در جواب این سوال باید گفته شود که تا زمانی که نیاز نیروی انسانی آموزش و پرورش تامین نشود و از طریق دانشگاه فرهنگیان و یا سایر راه ها نتوانند این خلع کمبود نیروی کافی را پر کنند باز هم شاهد برگزاری آزمون های استخدامی جدید خواهیم بود و فعلا تا چندین سال آینده هم این نیاز تامین شدنش سخت خواهد بود برای همین حالا حالا ها آزمون استخدامی خواهیم داشت پس با خیال راحت شروع به مطالعه کنید.

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ( آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به تاریخ های برگزاری 1401/02/15 و 16 ) می‌رساند که كارنامه اعلام نتايج اولیه متقاضیان رشته های شغلی مربوط به وزارت مذکور از روز جمعه مورخ 1401/04/03 در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفت.

لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای شركت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، در تاریخ چهارم تیرماه 1401 ( 1401/04/04 ) به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها به شرح جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و براساس توضيحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم بعمل آورند.

** لازم به ذکراست مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ 1401/04/06 آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 1401/04/21 طبق زمان بندی‌ اعلام شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) پایان خواهد یافت.

رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش

اگر مایل هستید تا بدانید چه رشته هایی میتوانند در آزمون استخدامی شرکت کنند باید دفترچه ای که توسط سازمان سنجش منتشر میشود مراجعه بفرمایید ولی در زیر تعدادی از این رشته ها آورده شده است.

دبیری تربیت بدنی

رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش (مرد و زن):

کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی
کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم ورزشی در کلیه گرایش ها

دبیری ریاضیات

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد ریاضی، ریاضی محض، ریاضی کاربردی

دبیری زیست شناسی

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد زیست شناسی، بیولوژی
دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد دبیری علوم تجربی و زیست شناسی محض

دبیری عربی

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد دبیری زبان و ادبیات عرب
دانش اموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد عربی و مترجمی زبان عربی

دبیری فیزیک

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد دبیری فیزیک، فیزیک محض، فیزیک کاربردی و هواشناسی
دانش آموختگان کارشناسی وکارشناسی ارشد فیزیک علوم دریا و فیزیک اتمی هم پذیرش می‌شوند.

دبیری ادبیات فارسی

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان فارسی

دبیری دینی و قرآن

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد دبیری الهیات، معارف اسلامی
دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم قران و حدیث. دانش آموخته حوزه.

دبیری انگلیسی

کلیه دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد کلیه گرایش های زبان انگلیسی

دبیری شیمی

دانش آموختگان کارشناسی، کارشناسی ارشد کلیه گرایش های شیمی (آلی، تجزیه، کاربردی)

دبیر علوم اجتماعی

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم اجتماعی، مطالعات اجتماعی
دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد، برنامه ریزی اجتماعی، مردم شناسی و جامعه شناسی

مربی پرورشی

دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد کلیه گرایش های روانشناسی (رشد، شخصیت، بالینی)
دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد کلیه گرایش های مشاوره تربیتی و علوم قرآنی
دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد کلیه گرایش های علوم معارف اسلامی

جایگاه شغلیلیست رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در سال 1401
آموزگاری ابتدایی (استثنایی)روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – روانشناسی تربیتی گرایش کودکان استثنایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم تربیتی گرایش استثنایی (لیسانس ، فوق لیسانس)
آموزگاری ابتدایی (ابتدایی)آموزش ابتدایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – برنامه ریزی درسی (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم تربیتی (لیسانس ، فوق لیسانس) – فلسفه تعلیم و تربیت (لیسانس ، فوق لیسانس) – مشاوره و راهنمایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – روانشناسی کلیه گرایش ها به جز روانشناسی صنعتی (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر ادبیات فارسیدبیری ادبیات فارسی (لیسانس ، فوق لیسانس) ، زبان و ادبیات فارسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر تربیت بدنیمعلم تربیت بدنی و علوم ورزشی (لیسانس ، فوق لیسانس) – تربیت بدنی و علوم ورزشی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر روانشناسیمشاوره و راهنمایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – روانشناسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر ریاضیدبیری ریاضی (لیسانس ، فوق لیسانس) – ریاضی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – آمار کلیه گرایش ها (لیسانس، فوق لیسانس)
دبیر زبان و ادبیات انگلیسیدبیری زبان انگلیسی (لیسانس ، فوق لیسانس) – زبان انگلیسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر زیست شناسیآموزش علوم تجربی (لیسانس ، فوق لیسانس) – زیست شناسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – میکروبیولوژی (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری زیست شناسی (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر شیمیشیمی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری شیمی (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر عربیزبان و ادبیات عرب (لیسانس ، فوق لیسانس) – تحصیلات حوزوی سطح 2 – تحصیلات حوزوی سطح 3 – دبیری زبان و ادبیات عرب (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری دینی و عربی (لیسانس ، فوق لیسانس) – ادبیات عرب (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر علوم اجتماعیجامعه شناسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم اجتماعی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم ارتباطات اجتماعی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مردم شناسی (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری علوم اجتماعی (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر علوم تجربیزیست شناسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – شیمی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – فیزیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیر علوم تجربی (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری زیست شناسی (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری فیزیک (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری شیمی (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر فیزیکفیزیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری فیزیک (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیر معارف اسلامی (فلسفه)فلسفه کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – الهیات و معارف اسلامی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیری اقتصادبرنامه ریزی سیستم های اقتصادی (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم اقتصادی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیری تاریختاریخ کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – تاریخ انقلاب اسلامی (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری تاریخ (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیری جغرافیا (جغرافیا)دبیری جغرافیا (لیسانس ، فوق لیسانس) – جغرافیا کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم زمین شناسی (لیسانس ، فوق لیسانس) – ژئوفیزیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیری جغرافیا (زمین شناسی)علوم زمین (لیسانس ، فوق لیسانس) – زمین شناسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – جغرافیا کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیری حرفه و فن(کار و فناوری)مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی مواد کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیری معارف اسلامی(معارف اسلامی)تحصیلات حوزوی سطح 2 (لیسانس) – تحصیلات حوزوی سطح 3 (فوق لیسانس) – دبیری دینی و عربی (لیسانس ، فوق لیسانس) – دبیری الهیات و معارف اسلامی (لیسانس ، فوق لیسانس) – درجه تخصصی 2 – حافظ ممتاز قرآن (لیسانس ، فوق لیسانس) – درجه تخصصی 3 – حافظ ممتاز قرآن (لیسانس ، فوق لیسانس) – الهیات و معارف اسلامی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
دبیری هنرارتباط تصویری (لیسانس ، فوق لیسانس) – تصویرسازی (لیسانس ، فوق لیسانس) – معماری (لیسانس ، فوق لیسانس) – معماری منظر (لیسانس ، فوق لیسانس) – نقاشی (لیسانس ، فوق لیسانس)
مراقب سلامتبهداشت عمومی (لیسانس ، فوق لیسانس) – بهداشت محیط (لیسانس ، فوق لیسانس) – بهداشت مدارس (لیسانس ، فوق لیسانس) – پرستاری (لیسانس ، فوق لیسانس) – تغذیه (لیسانس ، فوق لیسانس) – مامایی (لیسانس ، فوق لیسانس)
مربی امور تربیتی مدارسالهیات و معارف اسلامی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – روانشناسی (لیسانس ، فوق لیسانس) – تحصیلات حوزوی سطح 2 – تحصیلات حوزوی سطح 3 – علوم تربیتی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم قرآنی (لیسانس، فوق لیسانس) – درجه تخصصی 2 – حافظ ممتاز قرآن (لیسانس، فوق لیسانس) – درجه تخصصی 3 – حافظ ممتاز قرآن (لیسانس ، فوق لیسانس)
مشاور واحد آموزشیروانشناسی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مشاوره کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز (استادکار) چاپکاردانی چاپ (فوق دیپلم)
هنرآموز الکتروتکنیک(الکتروتکنیک)مهندسی برق گرایش قدرت (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی برق گرایش کنترل (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی برق گرایش قدرت و کنترل (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی کنترل (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی برق قدرت (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز الکتروتکنیک(مکاترونیک)مهندسی برق کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مکاترونیک (فوق لیسانس) – مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز چاپمهندسی چاپ (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز حسابداریحسابداری کلیه گرایش ها (لیسان، فوق لیسانس)
هنرآموز زراعی و باغیتکنولوژی تولیدات زراعی (لیسانس ، فوق لیسانس) – تکنولوژی تولیدات گیاهی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی زراعت و اصلاح نباتات (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تولیدات گیاهی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی کشاورزی گرایش باغبانی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی کشاورزی گرایش گیاه پزشکی (لیسانس ، فوق لیسانس) – تکنولوژی تولیدات باغی (لیسانس ، فوق لیسانس) – علمی کاربردی پرورش گل و گیاه زینتی (لیسانس ، فوق لیسانس) – علمی کاربردی مدیریت تلفیقی آفات (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی گیاه پزشکی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز ساخت و تولید(ساخت و تولید)مهندسی قالب سازی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی ماشین ابزار (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی ساخت و تولید (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز ساخت و تولید(ماشین ابزار)مهندسی قالب سازی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی ساخت و تولید (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید ماشین ابزار (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید قالب سازی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز ساختمانمهندسی تکنولوژی گرایش ساختمان (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی ساختمان (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی عمران گرایش عمران (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی اجرایی عمران (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی معماری و شهرسازی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی عمران گرایش عمران (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی فناوری عمران گرایش ساختمان سازی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز سرامیکمهندسی سرامیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز صنایع چوبچوب شناسی و صنایع چوب (لیسانس ، فوق لیسانس) – سازه های چوبی (لیسانس ، فوق لیسانس) – صنایع چوب (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی صنایع چوب گرایش صنایع چوب (لیسانس ، فوق لیسانس) – کارشناسی سازه های چوبی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی صنایع مبلمان (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی صنایع چوب و کاغذ (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی سازه های چوبی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز صنایع فلزی و جوشکاریجوشکاری ( لیسانس، فوق لیسانس ) – صنایع فلزی ( لیسانس، فوق لیسانس ) – مهندسی تکنولوژی جوشکاری ( لیسانس، فوق لیسانس ) – مهندسی مواد گرایش جوشکاری ( لیسانس، فوق لیسانس ) – مهندسی فناوری جوش ( لیسانس، فوق لیسانس )
هنرآموز طراحی و دوختطراحی و دوخت (لیسانس ، فوق لیسانس) – طراحی لباس و خیاطی (لیسانس ، فوق لیسانس) – طراحی پوشاک (لیسانس ، فوق لیسانس) – تکنولوژی طراحی و دوخت (لیسانس ، فوق لیسانس) – طراحی لباس (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز کامپیوترمهندسی کامپیوتر کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز کودکیاریبهداشت عمومی (لیسانس ، فوق لیسانس) – پرستاری (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم تربیتی گرایش آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم تربیتی گرایش روانشناسی تربیتی (لیسانس ، فوق لیسانس) – علوم تربیتی گرایش مشاوره و راهنمای تحصیلی (لیسانس ، فوق لیسانس) – کودکیاری گرایش مربی کودک (لیسانس ، فوق لیسانس) – مربی بهداشت (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز گرافیک (انیمیشن)تلویزیون و هنرهای دیجیتالی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز گرافیک (گرافیک)ارتباط تصویری (لیسانس ، فوق لیسانس) – گرافیک (لیسانس ، فوق لیسانس) – ارتباط تصویری و گرافیک (لیسانس ، فوق لیسانس) – ارتباط تصویری – گرافیک (آموزش گرافیک) (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز ماشین های کشاورزیتکنولوژی ماشین های کشاورزی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی ماشین های کشاورزی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز متالورژیمهندسی متالورژی ریخته گری (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی متالورژی ذوب فلزات (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی مواد و متالورژی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی متالورژی گرایش متالورژی عمومی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی متالورژی گرایش مواد (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی متالورژی گرایش آهن و فولاد (لیسانس ، فوق لیسانس) – انتخاب و شناسایی مواد-مدلسازی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی متالورژی گرایش ذوب فلزات (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز معدنمهندسی معدن کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی استخراج معادن زیرزمینی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز مکانیک خودرومکانیک خودرو (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی مهندسی خودرو (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی خودرو (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز مکانیک موتورهای دریاییمکانیک موتورهای دریایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی مکانیک کشتی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی دریا گرایش کشتی سازی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی دریا و کشتی سازی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز ناوبریمهندسی دریا گرایش دریانوردی (لیسانس ، فوق لیسانس) – ناوبری (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی دریانوردی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز نساجیمهندسی نساجی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی صنایع نساجی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز نقاشیدبیری نقاشی (لیسانس ، فوق لیسانس) – نقاشی کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز نقشه کشی عمومی(معماری)علمی کاربردی معماری (لیسانس ، فوق لیسانس) – معماری داخلی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی معماری (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی معماری گرایش شهرسازی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی معماری (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز (استادکار الکتروتکنیک)کاردانی فنی برق قدرت گرایش توزیع، پست، انتقال (فوق دیپلم) – کاردانی فنی الکتروتکنیک گرایش تاسیسات الکتریکی (فوق دیپلم) – کاردانی فنی الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی (فوق دیپلم) – کاردانی فنی برق و تاسیسات گرایش برق (فوق دیپلم) – کاردانی فنی الکتروتکنیک (فوق دیپلم)
هنرآموز (استادکار طراحی و دوخت)کاردانی فنی طراحی و دوخت (فوق دیپلم) – کاردانی فنی طراحی پوشاک (فوق دیپلم) – کاردانی فنی لباس و خیاطی (فوق دیپلم)
هنرآموز (استادکار کامپیوتر)کاردانی فنی نرم افزار کامپیوتر (فوق دیپلم) – کاردانی فنی سخت افزار کامپیوتر (فوق دیپلم) – کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات و ارتباطات (فوق دیپلم)
هنرآموز (استادکار الکترونیک)الکترونیک ( فوق دیپلم ) – الکترونیک گرایش رادیو و تلویزیون (فوق دیپلم) – برق-الکترونیک و ابزار دقیق (فوق دیپلم) – الکترونیک عمومی (فوق دیپلم)
هنرآموز (استادکار ساختمان)ساختمان گرایش ساختمان (فوق دیپلم) – ساختمان گرایش کارهای عمومی ساختمان (فوق دیپلم) – ساختمان گرایش اجرای ساختمان های بتنی (فوق دیپلم) – ساختمان گرایش نگهداری و مرمت ساختمان (فوق دیپلم)
هنرآموز (استادکار صنایع فلزی)صنایع فلزی گرایش صنایع فلزی (فوق دیپلم) – صنایع فلزی گرایش جوشکاری (فوق دیپلم)
هنرآموز (استادکار تاسیسات)کاردانی تاسیسات گرایش حرارتی، تهویه و تبرید، حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، حرارتی و برودتی (فوق دیپلم)
هنرآموز(استادکارساخت و تولید)کاردانی فنی ساخت و تولید گرایش ماشین ابزار (فوق دیپلم) – کاردانی فنی ساخت و تولید گرایش قالب سازی (فوق دیپلم)
هنرآموز (استادکار صنایع چوب)صنایع چوب وکاغذ، سازه های چوبی (فوق دیپلم)
هنرآموز(استادکارمکانیک خودرو)کاردانی فنی مکانیک خودرو (فوق دیپلم)
هنرآموز الکترونیکمهندسی برق گرایش مخابرات (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی علمی کاربردی برق الکترونیک (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی الکترونیک کلیه گرایش ها (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی برق گرایش الکترونیک، مخابرات (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز تاسیساتمهندسی مکانیک گرایش حرارت سیالات (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی (لیسانس ، فوق لیسانس) – تاسیسات گرایش حرارتی ، تهویه و تبرید ، حرارت مرکزی و تهویه مطبوع (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی فناوری تاسیسات حرارتی و برودتی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز صنایع دستیعلمی کاربردی صنایع دستی (لیسانس ، فوق لیسانس) – صنایع دستی گرایش های فرش، چوب، فلز، سفال و شیشه (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز صنایع غذاییمهندسی علوم و صنایع غذایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی کشاورزی صنایع غذایی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی ماشین های صنایع غذایی (لیسانس ، فوق لیسانس)
هنرآموز علوم دامیدامپروری (لیسانس ، فوق لیسانس) – دامپزشکی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی تولیدات دامی (لیسانس ، فوق لیسانس) – مهندسی علوم دامی (لیسانس ، فوق لیسانس)

شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟

شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟

شرایط شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

علاقمندان به شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید دارای یک سری شرایط باشند که در اینجا مشاهده می کنید.

شرایط عمومی شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • داشتن تابعیت ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند
 • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 • عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط مراجع قضایی

یکی از مهم ترین شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرط سنی می باشد که بسته به مدرک تحصیلی مقاطع مختلف از 20 تا 45 سال متغیر می باشد.

منابع مطالعه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای دیدن اطلاعات دقیق تر در مورد منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید و در ادامه به صورت مختصر خواهیم پرداخت.

دانلود نرم‌افزار استارتیچ

منابع دروس عمومی

 • فناوری اطلاعات (کامپیوتر)
 • معارف اسلامی
 • هوش و توانمندی های عمومی
 • اطلاعات عمومی
 • زبان و ادبیات فارسی
 • ریاضی و آمار مقدماتی
 • زبان انگلیسی

منابع دروس تخصصی

برای هر کدام از رشته هایی که آزمون استخدامی برگزار میشود تعدادی از دروس تخصصی می باشد که در ادامه میتوانید مشاهده بفرمایید.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

داوطلبان علاقه مند پذیرش در رشته های شغلی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1401باید با مطالعه دفترچه راهنمای این آزمون که از سوی سازمان سنجش منتشر می شود ، در مهلت مقرر مراحل تعیین شده برای ثبت نام را تکمیل کرده و سپس برای شرکت در آزمون آماده شوند .

دفترچه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی معمولا هر ساله همزمان با آغاز مهلت نام نویسی و یا چند روز قبل از شروع ثبت نام ، منتشر می شود . با استناد به این موضوع پیش بینی می شود که همین رویه برای آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی 1401 نیز صدق کند .

سایت ثبت نام آزمون استخدامی

در نظر داشته باشید که سایت اصلی برای ثبت نام سایت سازمان سنجش می باشد که باید حتما از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کنید و در دام افراد سودجویی که ممکن است دچار مشکلاتی شوید دقت کنید تا در دامشان نیفتید.

آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش / اخبار لحظه به لحظه آزمون استخدامی

اگر مایل هستید در مورد آزمون های استخدامی چه برای آموزش و پرورش و چه آزمون های استخدامی سایر ارگان های دولتی اطلاعات و اخبار موثقی به دست آورید سعی کنید حتما از سایت سنجش اقدام به دریافت اطلاعات کنید و تنها مرجع رسمی سایت سازمان سنجش می باشد تا در سراب سایت های دروغین گرفتار نشوید.

تجربیات قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای دسترسی به تجربیات قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در رشته های مختلف میتوانید به نرم افزار استارتیچ مراجعه نمایید و از این محتوا بهره مند شوید.

❤️ منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟

دروس عمومی : کامپیوتر و معارف و ادبیات و اطلاعات عمومی و هوش و استعداد و ریاضی و زبان می باشد
دروس تخصصی : متناسب با هر رشته متفاوت می باشد که باید براساس جدول موجود در صفحه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش مربوط به رشته خودتون رو مشاهده بفرمایید

⭐️ نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای دسترسی به نمونه سوالت آزمون استخدامی آموزش و پرورش توصیه میکنم حتما از نرم‌افزار استارتیچ استفاده بفرمایید تا با دردست داشتن نمونه سوالات مختلف و تست زنی رو به صورت آنلاین و لحظه ای مشاهده بفرمایید.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ازمون استخدامی اموزش پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش چگونه است
ازمون استخدامی اموزش پرورش چگونه است
همه چیز درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش سخت است
همه چیز در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست
رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش
ازمون استخدامی اموزش و پرورش
استخدامی آموزش و پرورش
شرایط سنی ماده ۲۸ آموزش و پرورش
رشته های استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می شود
اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش
تجربیات قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی
چگونه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شویم
آزمون استخدامی آموزش پرورش
حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش
شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش
شرایط استخدام آموزش و پرورش
اخبار لحظه به لحظه آموزش وپرورش
استخدامی اموزش پرورش
استخدام اموزش پرورش
چگونه دبیر روانشناسی شویم
اطلاعات در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش وپرورش
استخدامی معلمی
آزمون آموزش و پرورش
زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ازمون استخدام اموزش پرورش
رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 1401
زمان ثبت نام آزمون ماده 28 آموزش و پرورش
آیا دانشجوی ترم آخر می توانند در آزمون استخدامی شرکت کند
چه رشته هایی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند
همه چیز در مورد استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی فرهنگیان
آزمون معلمی
آزمون استخدامی معلمی
ازمون استخدامی معلمی
استخدامی اموزش و پرورش
ازمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آزمون های استخدامی آموزش و پرورش
سازمان سنجش استخدامی آموزش و پرورش
آزمون دبیری آموزش و پرورش
شرایط استخدام ماده ۲۸ آموزش و پرورش
آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش
تاریخ آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ماده 28 آموزش و پرورش 1401
شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط سنی استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش
ماده 28 چیست؟
استخدام معلم با مدرک دیپلم۱۴۰۰
نحوه مطالعه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آیا امسال آموزش و پرورش استخدامی دارد
استخدام معلم ابتدایی با مدرک فوق دیپلم
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته الهیات و معارف اسلامی
چه رشته هایی می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند
امسال آزمون استخدامی مجدد در کشور برگزار می شود
شرایط استخدام معلم قرآن در آموزش و پرورش
ازمون اموزش پرورش
آزمون استخدام آموزش و پرورش
ازمون اموزش و پرورش
ازمون استخدامی فرهنگیان
ثبت نام ماده 28 آموزش و پرورش
آزمون استخدامی اموزش پرورش
شرایط استخدام آموزش و پرورش با مدرک دیپلم
ازمون استخدامی اموزش و‌پرورش
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تجربیات قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آزمون آموزش پرورش
شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ازمون استخدامی
شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
اخبار لحظه به لحظه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش پرورش
استخدامی آموزش وپرورش
سایت سنجش استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش 1401
آزمون استخدامی
استخدام با مدرک فوق دیپلم در آموزش و پرورش
شرایط ازمون استخدامی اموزش پرورش
دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش
قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
چگونه استخدام اموزش پرورش شویم
استخدام رشته الهیات در آموزش و پرورش
رشته های استخدامی آموزش و پرورش
ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
ازمون استخدامي اموزش پرورش
شرایط معلم شدن با مدرک لیسانس
تجربیات قبول شدگان هنرآموز حسابداری
استخدام آموزش و پرورش بدون آزمون
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته علوم تربیتی
نحوه قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استارتیچ
زمان آزمون ماده 28 آموزش و پرورش
سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
زمان ثبت نام آزمون ماده 28 آموزش و پرورش۱۴۰۱
انصراف از آموزش و پرورش ماده 28
زمان ثبت نام ماده 28 دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱
تجربیات قبول شدگان دبیری ادبیات فارسی
شرایط استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ثبت نام آموزش و پرورش 1401
استخدام آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد
آیا امسال آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می شود
ماده 28 آموزش و پرورش چیست
آموزش و پرورش استخدامی
استخدامی اموزش پرورش 1401
سایت سنجش اموزش پرورش
با لیسانس روانشناسی میشه معلم شد
شرایط آزمون ماده ۲۸
شرایط سنی استخدام ماده 28 آموزش و پرورش
آزمون استخدامی معلمان
آزمون استخدامی معلمی چگونه است
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ماده ۲۸
سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ماده 28
آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا کی ادامه دارد
زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
در مورد استخدامی آموزش و پرورش
“دانلود سوالات تخصصی استخدامی آموزش پرورش و سایر دستگاه استخدامی با جواب
رشته تکنولوژی طراحی ودوخت”
آیا دانشجوی ترم آخر می تواند در آزمون استخدامی شرکت کند
مدرک تحصیلی مورد نیاز برای استخدام آموزش و پرورش
تجربیات قبول شدگان مربی امور تربیتی مدارس
کار در اداره آموزش و پرورش
جذب معلم با مدرک دیپلم
استخدامی اموزش و‌پرورش
آزمون استخدامی فرهنگیان ۱۴۰۱
رشته های مجاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رشته های موردنیازآموزش پرورش
شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام آموزش و پروش
منابع آزمون استخدامی ماده ۲۸
رشته مدیریت دولتی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ازمون ماده 28 سال 1401
شرایط استخدام معلم ابتدایی با مدرک لیسانس
چه رشته هایی می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند
تجربیات قبول شدگان آزمون استخدامی دبیری عربی
استخدام آموزش و پرورش ماده 28
زمان ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام آموزش و پرورش ای استخدام
زمان برگزاری ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
چگونه وارد آموزش و پرورش شویم
زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
استخدام معلم از مسیر کارشناسی ارشد
دانلود دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
شرایط معلم شدن با مدرک فوق دیپلم
استخدام فرهنگیان با لیسانس
تجربیات قبول شدگان دبیری ریاضی
ثبت نام استخدام معلم ابتدایی
سوالات تخصصی دبیری معارف 1401
شرایط ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ازمون استخدامی اموزش وپرورش
اخبار لحظه ای آموزش و پرورش
استخدام اموزش و پرورش
استخدامی فرهنگیان
استخدامی آموزش پرورش
معلم شدن بدون آزمون استخدامی
آزمون استخدامی اموزش و پرورش
اخبار لحظه به لحظه استخدامی آموزش و پرورش
چگونه استخدام آموزش و پرورش شویم
استخدام در آموزش و پرورش
استخدام اموزش وپرورش
ازمون استخدامی اموزش و پروش
ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش
آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش
آزمون استخدامی معلم
استخدامی اموزش وپرورش
آیا آموزش و پرورش هر سال استخدامی دارد
استخدام آموزش وپرورش
آزمون ورودی آموزش و پرورش
اطلاعات آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون آموزش و و پرورش
آزمون استخدامي آموزش و پرورش
رشته های مورد نیاز ماده 28 دانشگاه فرهنگیان
اخبار لحظه به لحظه اموزش پرورش
ازمون استخدامی اموزش پرورش 1401
آزمون معلمی آموزش و پرورش
آزمون اموزش پرورش
اخبار لحظه به لحظه استخدام اموزش پرورش
امتحان استخدامی آموزش و پرورش
چه رشته هایی برای استخدام آموزش و پرورش
آزمون استخدام آموزش پرورش
آزمون جامع استخدامی آموزش و پرورش
استخدام دبیری آموزش و پرورش
آزمون استخدام فرهنگیان
آزمون استخدام معلمی
استخدام دیپلم در آموزش و پرورش
اموزش پرورش استخدامی
منابع آزمون ماده 28 آموزش و پرورش
معدل زیر 14 برای استخدام اموزش و پرورش
آزمون ماده ۲۸ چیست
استخدامی آموزش و پرورش 1401
شرایط استخدام ماده 28 آموزش و پرورش
استخدام معلم با مدرک دیپلم
سایت آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون داخلی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آزمون استخدامی آموزش و‌پرورش
سایت سنجش آموزش و پرورش استخدامی
صفر تا صد مسعود معلمی
آزمون آموزش وپرورش
آزمون اموزش و پرورش
ایا امسال ازمون استخدامی اموزش و پرورش برگزار می شود
صفر تا صد مهدی رجایی
ازمون استخدامی آموزش پرورش
سایت اموزش پرورش استخدامی
سایت سنجش آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدامی جدید آموزش و پرورش
شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش
استخدام رشته مدیریت دولتی در آموزش و پرورش
استخدام رشته علوم تربیتی در آموزش و پرورش
ازموناستخدامی اموزش و پرورش
ای استخدام آموزش و پرورش
رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش
تجربیات قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
ماده 28 آموزش و پرورش
شرایط استخدام مربی قران در اموزش و پرورش
آموزش و پرورش
روش های استخدام در آموزش و پرورش
آزمون استخدامی چگونه است
ازمون استخدامی اموزش پروش
استخدام رسمی آموزش و پرورش
دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
کنکور استخدامی آموزش و پرورش
ازمون معلمی
تجربیات قبول شدگان دبیری جغرافیا
استخدام معلمان از طریق ماده ۲۸ ادامه خواهد داشت
استخدام اموزش پرورش ۱۴۰۱
در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام اموزش
آزمون استخدامی چیست
چه رشته هایی می توانند در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنند
استخدام بدون آزمون آموزش و پرورش
کارنامه قبولی دبیری فیزیک آزمون استخدامی
چه کسانی می توانند در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنند
نحوه استخدام در آموزش و پرورش
جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش
زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش
امتحان آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش پرورش 1401
شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
چطور استخدام اموزش پرورش شویم
استخدام آزمون آموزش و پرورش
سازمان سنجش معلمی
رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ایا ازمون استخدامی امسال برگزار می شود
آزمون معلمی ۱۴۰۱
استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ماده ۲۸ آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پروش
آیا دانشجویان ترم آخر می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند
چگونه در آزمون استخدامی قبول شویم
زمان استخدام آموزش و پرورش
شرایط استخدامی آموزش و پرورش
آیا آموزش پرورش استخدامی دارد
ازمون استخدام اموزش و پرورش
امتحان استخدامی آموزش پرورش
آزمون استخدام آموزش وپرورش
استخدامی آموزش
استخدام آموزش و پرورش کارشناسی ارشد
ثبت نام ماده ۲۸ آموزش و پرورش ۱۴۰۱
نظرات در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سنجش استخدام آموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
اطلاعات استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی تربیت معلم
آیا آموزش و پرورش استخدامی دارد
آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه رشته هایی میخواد
اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش ایران استخدام
شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش
ایا ازمون استخدامی اموزش پرورش هر سال برگزار می شود
ثبت نام آزمون آموزش و پرورش 1401
ای استخدام اموزش پرورش
شرایط استخدام معلم ابتدایی با مدرک دیپلم
چگونه در آموزش و پرورش استخدام شویم
آزمون های آموزش و پرورش
ثبت نام آزمون ماده 28 آموزش و پرورش
ازمون استخدامی معلم
منابع آزمون استخدامی ماده 28 آموزش و پرورش
امتحان استخدام آموزش و پرورش
چگونه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنیم
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته علوم قرآن و حدیث
ماده ۲۸ آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱
آزمون استخدامی آموزش و پرورش ماده ۲۸
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک دیپلم
استخدام فرهنگیان
شرایط استخدام اموزش پرورش
چه کسانی می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند
استخدامی اموزش پرورش تا کی ادامه دارد
شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰
آخرین خبر از استخدام آموزش و پرورش 1401
ثبت نام استخدام آموزش و پرورش
منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی 1401
استخدامی
ثبت نام آموزش و پرورش
امتحان اموزش پرورش
ازمون آموزش پرورش
آیا امسال آزمون استخدامی برگزار می شود
آزمون استخدامی ماده ۲۸ سال ۱۴۰۱
آزمون استخدامی ماده ۲۸ چیست
مسعود معلمی صفر تا صد
ایران استخدام آموزش و پرورش
شرایط جدید استخدام آموزش و پرورش
زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
ماده ۲۸ اموزش پرورش چیست
جذب نیرو در آموزش و پرورش
ایران استخدام اموزش پرورش
شرایط سنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
کارنامه قبولی آزمون استخدامی دبیری زیست
اخبار لحظه به لحظه آموزش پرورش
استخدام در آموزش و پرورش با مدرک لیسانس
چگونه دبیر اقتصاد شویم
استخدام در اموزش و پرورش
قبولی در آزمون استخدامی
شرط سنی استخدام آموزش و پرورش
آزمون استخدامي
زمان ازمون استخدامی اموزش پرورش
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش
مدارک لازم برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
استخدام معلم با آزمون کارشناسی ارشد
ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ماده ۲۸ اموزش پرورش
ازمون ورودی اموزش پرورش
آزمون استخدامی امسال
مدرک لازم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آموزش استخدامی آموزش و پرورش
آزمون ماده ۲۸ سال ۱۴۰۱
مدرک تحصیلی لازم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آیا با لیسانس روانشناسی میشه معلم شد
ماده ۲۸ آموزش و پرورش ۱۴۰۱
چه رشته هایی در استخدام آموزش و پرورش
امسال آموزش و پرورش استخدامی دارد
استخدام وزارت آموزش و پرورش
چه رشته های میتوانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ماده ۲۸ استخدامی چیست
شرایط استخدام آموزش و پرورش 1401
منابع آزمون داخلی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام آموزش و پرورش با مدرک کارشناسی ارشد
رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام دیپلم و بالاتر به عنوان معلم ابتدایی
آزمون استخدامی 1401 آموزش و پرورش
لغو آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
رشته های مورد پذیرش آموزش و پرورش
آزمون دبیری
استخدام آموزش و پرورش با مدرک دیپلم
ثبت نام اموزش و پرورش کی شروع میشه
ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
آموزش پرورش
آزمون آموزش
ازمون‌استخدامی اموزش پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه رشته هایی است
راه های استخدام در آموزش و پرورش
آیا آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ استخدامی دارد
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ماده 28
سایت سنجش استخدام آموزش و پرورش
آزمون استخدامی اموزش وپرورش
سوالات در مورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدامی ماده ۲۸ چیست
آزمون ماده ۲۸ ۱۴۰۱
تجربیات قبول شدگان دبیر تربیت بدنی
دفترچه ماده 28 آموزش و پرورش
ازمون دبیری اموزش پرورش
ثبت نام آزمون آموزش پرورش 1401
چگونه معلم روانشناسی شویم
آزمون استخدامی ماده ۲۸
استخدام معلم با مدرک لیسانس
استخدام اموزش و پروش
ایا اموزش پرورش استخدامی جدید دارد
ایا با مدرک فوق دیپلم می توان در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کرد
لیست رشته های استخدامی آموزش و پرورش
ثبت نام دبیری آموزش پرورش
ثبت نام استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
شرایط استخدام در آموزش و پرورش
ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش
ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱
سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
دانلود دفترچه استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش
چگونه جذب آموزش و پرورش شویم
استخدام ازمون اموزش پرورش
پذیرش آموزش و پرورش
ازمون آموزش و پرورش
استخدامآموزش وپرورش
شرکت در آزمون آموزش و پرورش
آموزش پرورش استخدام
امتحان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون ماده 28 چیست
امور استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش از طریق کارشناسی ارشد
ازمون های استخدامی اموزش پرورش
آزمون استخدامی معلمی ۱۴۰۱
استخدام معلمی ۱۴۰۱
مدارک مورد نیاز برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش
استخدام ماده ۲۸ در سال ۱۴۰۱
استخدامی آموزش و پرورش بدون آزمون
ماده ۲۸ اموزش پرورش ۱۴۰۱
رشته ها و شهرهای مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش
زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
سایت استخدامی آموزش و پرورش
استخدام اموزش پرورش با دیپلم
ازمون اموزش پرورش ۱۴۰۱
ثبت نام سازمان سنجش استخدامی آموزش و پرورش
جدول برنامه ریزی استخدامی
دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام آموزش پرورش ۱۴۰۱
حداقل نمره قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سن استخدامی آموزش و پرورش
آزمون تربیت معلم
ازمونهای استخدامی
تجربه قبول شدگان دبیری معارف
ازمون استخدامی اموزشو پرورش
ازمون استخدامي اموزش و پرورش
دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا
تاریخ آزمون استخدامی 1401
استخدامی امسال آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش پروش
ایا امسال اموزش پرورش استخدامی دارد
آزمون‌استخدامی آموزش و پرورش
استخدامی آزمون آموزش و پرورش
شرایط سنی استخدام ماده ۲۸ آموزش و پرورش
چگونگی استخدام در آموزش و پرورش
کنکور استخدامی اموزش پرورش
ثبت نام آزمون استخدامی ماده 28
آموزش پرورش چه رشته هایی را استخدام میکند
آیا آزمون استخدامی برگزار می شود
چه درس هایی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند
استخدام در اموزش پرورش
استخدام دبیری اموزش و پرورش
استخدام کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش
ماده ۲۸ آموزش و پرورش چیست
نمره کل نهایی در آزمون استخدامی چیست
چه رشته هایی می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند
استخدام آموزش پرورش ماده 28
آیا با مدرک دیپلم میتوان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد
استخدام معلم در آموزش و پرورش
اموزش پرورش چه رشته هایی استخدام می کند
تجربه قبول شدگان دبیری اقتصاد
اموزش و پرورش چه رشته هایی را استخدام میکند
ثبت نام آزمون ماده ۲۸
رشته آزمون استخدامی آموزش و پرورش
چه کسانی میتوانند در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنند
رشته های مورد نیاز برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سطح سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط سنی برای استخدام آموزش و پرورش
جزئیات استخدام آموزش و پرورش
سن استخدامی لیسانس آموزش و پرورش
شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آزمون استخدامی ماده ۲۸ آموزش و پرورش
آزمون جامع آموزش و پرورش
زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ کی برگزار میشود
استخدام جدید آموزش و پرورش 1401
استخدامی ماده ۲۸ آموزش و پرورش
اموزش و پرورش استخدامی
رشته های مورد نیاز استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
امور استخدامی وزارت آموزش و پرورش
مدارک لازم برای استخدام آموزش و پرورش
آزمون ماده ۲۸ آموزش پرورش
آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش
ثبت نام اموزش پرورش
رشته های مورد نیاز اموزش پرورش
استخدام رشته حقوق در آموزش و پرورش
جذب آموزش و پرورش
ثبت نام اموزش پرورش 1401
استخدامی جدید اموزش پرورش کی هست
حدنصاب دبیری علوم تجربی
استخدام اداره پست 1401
دفترچه استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش کی شروع می شود
آزمون استخدامی 1401
سن استخدام آموزش و پرورش
آزمون ماده 28
استخدام اموزش و پرورش ۱۴۰۱
ایا اموزش پرورش رشته حقوق می گیرند
شرایط معلم شدن با مدرک دیپلم
استخدام معلم ابتدایی با مدرک دیپلم
دفترچه ازمون استخدامی اموزش پرورش
زمان ثبت نام استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
کارنامه قبولی استخدامی دبیری جغرافیا
کارنامه قبول شدگان دبیری معارف
آزمون استخدام اموزش پرورش
آزمون استخدامی آموزش و
آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش
استخدام‌اموزش پرورش
ایا اموزش وپرورش استخدامی دارد
پذیرش معلم در آموزش و پرورش
چه درس هایی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند
ازمون اموزش پروش
استخدام آموزش و پرورش در چه رشته هایی است
استخدام اموزش پروش
استخدام راه آهن 1401
آزمون استخدام معلم
چگونه معلم طراحی دوخت شویم
ایااموزش پرورش استخدامی دارد
برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید چه مدرکی داشته باشیم
استخدامی آموزش و پرورش در چه رشته هایی است
تجربیات قبول شدگان دبیری علوم تجربی
ازمون اموزش وپرورش
ازمون استخدام آموزش و پرورش
آزمون های استخدامی اموزش پرورش
شرایط آزمون استخدامی معلمی
استخدام در آموزش وپرورش
رشته هایی که می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند
سایت سنجش آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ثبت نام ماده ۲۸ آموزش و پرورش
اخبار لحظه به لحظه اموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش با مدرک کاردانی
تجربیات قبول شدگان دبیری فیزیک
ماده 28 استخدامی اموزش و پرورش چیست
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
زمان استخدام ماده ۲۸ آموزش و پرورش
شرایط استخدام جدید آموزش و پرورش
زمان ثبت نام ماده 28 دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۰
مدرک تحصیلی برای استخدام آموزش و پرورش
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
شرایط شرکت در آزمون آموزش و پرورش
استخدامي اموزش پرورش ١٤٠١
استخدام ماده 28 آموزش و پرورش
جذب اموزش پرورش
آموزش و پرورش تا چه سالی استخدامی دارد
سایت سازمان سنجش استخدامی آموزش و پرورش
آیا امسال آزمون استخدامی است
کار در آموزش و پرورش
سازمان سنجش آموزش و پرورش 1401
تاریخ ازمون استخدامی اموزش پرورش
لیست رشته های استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام آموزشوپرورش
تعداد سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
شرایط استخدام در اموزش پرورش
لیست رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش در سال 1401
روش جدید استخدام آموزش و پرورش
شرایط سنی استخدام شهرداری ۱۴۰۱
شرایط استخدام معلم
استخدام با مدرک کاردانی آموزش ابتدایی
چه کسانی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟
مدارک لازم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
استخدام رشته کامپیوتر در آموزش و پرورش
نمونه سوالات آزمون جامع آموزش و پرورش
استخدام تربیت معلم
استخدامی ماده ۲۸
زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
چگونه استخدام وزارت اطلاعات شویم
شرایط استخدام اموزش پرورش ۱۴۰۱
چگونه با لیسانس حسابداری معلم شویم
سایت ای استخدام آموزش و پرورش
آزمون جامع ماده 28 آموزش و پرورش
ظرفیت شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش
هزینه دوره یکساله دانشگاه فرهنگیان
چگونه معلم راهنمایی شویم
دوره مهارت آموزی آموزش و پرورش دانشگاه شهید رجایی
ثبت نام معلمی
سایت سنجش دفترچه استخدام آموزش و پرورش
جریمه انصراف از استخدام پیمانی
تجربیات قبول شدگان ازمون استخدامی
منابع دروس عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
منابع جدید آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام دبیر روانشناسی
ثبت نام استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
نمونه سوالات آزمون شایستگی دریانوردی
جذب معلم از طریق آزمون کارشناسی ارشد
ثبت نام آزمون آموزش و پرورش
دفترچه استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر چند سال است
آزمون اموزش وپرورش
ازمون سراسری اموزش پرورش
آزمون وزارت آموزش و پرورش
ازمون معلمی اموزش پرورش
چه رشته هایی استخدام آموزش و پرورش می شوند
استخدام اموزش و‌پرورش
منابع لازم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آموزش و پرورش آزمون استخدامی
استخدامی اموزش و پروش
قبولی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی ماده 28
استخدامی تربیت معلم
جذب معلم در آموزش و پرورش
دروس که برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ازمون استخدامی معلمان
آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان
پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آموزش و پرورش چه رشته هایی رو استخدام میکنه
استخدامی فرهنگیان ۱۴۰۱
چه رشته هایی در آموزش و پرورش استخدام می شوند
استخدام آموزش و پرورش چه رشته هایی میخواد
زمان دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ازمون استخدامی آموزش وپرورش
شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش
ماده ۲۸چیست
نیاز آموزش و پرورش به معلم
استخدامی معلمی ۱۴۰۱
شرایط استخدام معلم با مدرک لیسانس
ماده ۲۸ در آموزش و پرورش چیست
آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی هست
منابع مطالعه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ای استخدام اموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش پرورش ۱۴۰۱
آزمون استخدامی فرهنگیان 1401
ازمون استخدامی چیست
رشته مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش
آزمون آموزش و پرورش 1401
ماده۲۸آموزش و پرورش
سایت آزمون آموزش و پرورش
شروع آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آیا دانشجویان می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند
استخدام فوق دیپلم کامپیوتر در آموزش و پرورش
استخدامی آموزش و پرورش ایران استخدام
اطلاعیه سازمان سنجش استخدامی آموزش و پرورش
شرایط جدید آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدامی های آموزش و پرورش
اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش
استخدامی آموزش و پرورش با مدرک دیپلم
مدرک دیپلم برای استخدام آموزش و پرورش
منابع دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رشته های مجاز برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش ۱۴۰۲
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
دفترچه ثبت نام آموزش و پرورش 1401
رشته های مورد نظر استخدامی آموزش و پرورش
شرایط استخدام آموزش و پرورش با مدرک فوق دیپلم
هنرآموز آموزش و پرورش چیست
شرط معدل آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش
استخدامی وزارت آموزش و پرورش
ثبت نام اموزش وپرورش
رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱
شرایط سنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
لیست رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
چگونه معلم مطالعات اجتماعی شویم
ذخیره های استخدامی آموزش و پرورش
سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
شرایط آزمون آموزش و پرورش
شرایط آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام وزارت اطلاعات دیپلم
استخدامی معلم
رشته های مورد نیاز استخدامی آموزش و پرورش
قبول شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی راه آهن 1401
استخدام دبیر شیمی در آموزش و پرورش
استخدام معلم با مدرک فوق دیپلم
شرایط استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آزمون ماده ۲۸ آموزش و پرورش
ثبت نام برای آموزش و پرورش
چگونه در ازمون استخدامی اموزش پرورش ثبت نام کنیم
استخدام آموزش و پرورش سایت سنجش
زمان ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
درخواست استخدام در آموزش و پرورش
زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
ازمون استخدامی اموزش پرورش با مدرک دیپلم
استخدام دیپلم تجربی در آموزش و پرورش
ماده ۲۸ استخدامی آموزش و پرورش
با فوق دیپلم میشه معلم شد
بعد از قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سایت ایران استخدام آموزش و پرورش
چه رشته های برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تاریخ آزمون استخدامی روانشناسی
سوالات ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
استخدام آموزش پرورش 1401
استخدامی آموزش پرورش 1401
حد نصاب دبیری عربی
دفترچه آموزش و پرورش 1401
رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 1402
زمان ثبت نام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
فرم استخدامی آموزش و پرورش 1401
مواد آزمون آموزش و پرورش
استخدام رشته کشاورزی در اموزش و پرورش
ماده ۲۸اموزش پرورش
ایا رشته حقوق در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
زمان استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش
شرایط سنی استخدام مربی بهداشت مدارس
ازمون دبیری اموزش و پرورش
کارنامه قبولی دبیری علوم تجربی ازمون استخدامی
زمان ثبت نام اموزش پرورش 1401
ازمون استخدامی اموزش و پرورش کی برگزار می شود
شرایط استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
مدارک لازم برای استخدامی آموزش و پرورش
منابع آزمون داخلی آموزش و پرورش
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
برای ازمون استخدامی از کجا شروع کنم
دفترچه ازمون استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
تغییر زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رشته های استخدامی اموزش پرورش
شرایط ماده ۲۸ آموزش و پرورش
منابع آزمون استخدام آموزش و پرورش
سایت استخدام آموزش و پرورش
نمونه کارنامه استخدامی دبیری زبان انگلیسی
نمونه کارنامه استخدامی دبیری فلسفه
ازمون دبیری ۱۴۰۱
استخدام رشته علوم اجتماعی در آموزش و پرورش
استخدام معلم زبان انگلیسی در آموزش و پرورش
شرایط سنی معلم شدن
معافیت پزشکی و استخدام آموزش و پرورش
دانلود منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
زمان آزمون ماده ۲۸ فرهنگیان
تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
مراحل انصراف از آموزش و پرورش
ثبت نام آزمون استخدامی 1401
استخدام معلم از طریق آزمون کارشناسی ارشد
جذب معلم از طریق کنکور ارشد
کارنامه قبولی دبیری ریاضی ازمون استخدامی
شرایط استخدام هنرآموز حسابداری
استخدام معلم از طریق کارشناسی ارشد
تجربیات قبول شدگان ازمون استخدامی حسابداری
زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
استخدام آموزش و پرورش اسفند 1401
منابع ازمون استخدامی اموزش پرورش
نمونه کارنامه استخدامی دبیری شیمی
منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام کمک معلم دبستان
زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰
آزمون استخدام
ثبت نام آزمون آموزش پرورش
دفترچه آزمون آموزش و پرورش
استخدام اموزش پرورش ۱۴۰۰
آزمون استخدامی ۱۴۰۱
برنامه ریزی آزمون استخدامی
آزمون استخدامی جدید
تاریخ ثبت نام آزمون آموزش و پرورش 1401
تاریخ ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش 1401
حد نصاب آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
سوالات استخدامی دبير مراقب سلامت اموزش و پرورش سال 98
اسم وزیر آموزش و پرورش ۱۴۰۱
تجربه قبول شدگان دبیری علوم اجتماعی
ازمون استخدامی اموزش
ازمون استخدامی اموزش وپروش
تجربیات قبول شدگان ازمون استخدامی اموزش پرورش
دفترچه استخدامی اموزش پرورش کی میاد
آزمون استخدامی آموزش وپروش
ازمون استخدام اموزش وپرورش
ازموناستخدامی اموزش پرورش
استخدام معلم اموزش پرورش
شرایط ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش
چه رشته هایی برای استخدامی آموزش و پرورش
آزمونهای استخدامی اموزش پرورش
آموزش پرورش استخدامی
ازمون استخدامی تربیت معلم
استخدامی آموزش و پرورش شامل چه رشته هایی است
برای آزمون استخدامی معلمی چی بخونم
راه های ورود به آموزش و پرورش
دروس لازم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدامی اموزش پروش
استخدامی تربیت معلم 1401
استخدام‌آموزش و‌پرورش
شرایط شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش
شرایط استخدام آموزش پرورش
چگونه معلم خیاطی شویم
استخدامي اموزش پرورش
استخدام‌آموزش و پرورش
رشته های مجاز شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط رسمی شدن در آموزش و پرورش
شرایط سنی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدام آموزش و پرورش 1401
ثبت نام ماده 28 آموزش و پرورش 1401
زمان ثبت نام ماده ۲۸ فرهنگیان
آزمون استخدامی تربیت معلم ۱۴۰۱
آموزش و پرورش در چه رشته هایی استخدام میکند
آموزش و پرورش چه رشته هایی استخدام می کند
استخدام آموزش و مرورش
استخدام آموزش و پرورش ایران استخدام
استخدام آموزش پروش
استخدامی آموزش و پرورش چه رشته هایی میخواد
استخدامی آموزش و‌پرورش
استخدام‌آموزش پرورش
اموزش پرورش ازمون استخدامی
ثبت نام وزارت آموزش و پرورش
سایت استخدام آموزش وپرورش
شرایط سنی جدید استخدام آموزش و پرورش
شرایط لازم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
استخدام آموزش و‌پرورش
استخدام اموزشوپرورش
زمان ثبت نام ماده 28 اموزش و پرورش
شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
مدارک مورد نیاز ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
نحوه استخدام آموزش و پرورش
آزمون آموزش و پروش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه رشته هایی می شود
آزمون ماده ۲۸ کی برگزار میشود
آزمون‌استخدامی آموزش و‌پرورش
آموزش و پرورش استخدام رشته های مورد نیاز
استخدام آموزش و پرورش فقط از طریق دانشگاه فرهنگیان
استخدام معلم طراحی دوخت
استخدامی آموزش و مرورش
ایا اموزش پرورش دوباره استخدامی دارد
بهمن پرورش ویکی پدیا
رشته هایی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند
زمان ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش
زمان دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
سازمان سنجش آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط سنی استخدامی آموزش و پرورش
شرط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آیا سال ۱۴۰۱ آزمون استخدامی برگزار می شود
استخدام آموزش و پرورش رشته های مورد نیاز
استخدام آموزش و پرورش کی هست
استخدام آموزش پرورش با دیپلم
استخدامی امسال
استخدامی اموزشو پرورش
تاریخ ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
تاریخ دقیق آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ثبت نام آموزش وپرورش
ثبت نام ماده 28
شرایط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرط معدل کارشناسی برای استخدام آموزش و پرورش
مدرک تحصیلی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
منابع مورد نیاز برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
کی آزمون استخدام آموزش و پرورش برگزار می شود
آزمون آموزش و‌پرورش
آزمون آموزش پرورش 1401
استخدامآموزش و پرورش
ثبت نام معلمی با مدرک دیپلم
رشته های جذب آموزش پرورش
سازمان سنجش استخدام آموزش و پرورش
شرایط لازم برای استخدام آموزش و پرورش
استخدام ماده ۲۸ آموزش و پرورش
استخدام معلم آموزش و پرورش
استخدامي آموزش و پرورش
دانشجویان ترم اخر می توانند در ازمون استخدامی شرکت کنند
دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
زمان ثبت نام ازمون ماده ۲۸
شرایط استخدامی آموزش وپرورش
ازمون‌ استخدامی
استخدام آموزشو پرورش
استخدام اموزش و پرورش تا چه سنی است
ثبت نام استخدامی معلمی
حداقل مدرک برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش
چه رشته های اموزش پرورش استخدام می کند
استخدام دبیر آموزش و پرورش
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
رشته های مورد نیاز آموزش پرورش
شرایط آزمون آموزش پرورش
شیوه های جذب معلم در آموزش و پرورش
قانون جدید استخدام آموزش و پرورش
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
آخرین خبر از آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون ماده 28 آموزش و پرورش
آیا با فوق دیپلم میشه معلم شد
ازمون استخدامی اموزش پرورش تا کی ادامه دارد
برنامه ریزی درسی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
جذب آموزش و پرورش ۱۴۰۱
رشته هایی که آموزش و پرورش استخدام می کند
رشته کشاورزی استخدام آموزش و پرورش
شرایط سنی استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
مدارک مورد نیاز برای شرکت در آزمون آموزش و پرورش
مدرک تحصیلی برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
مدرک تحصیلی لازم برای استخدام آموزش و پرورش
منابع آزمون استخدامی روانشناسی آموزش و پرورش
چه کسانی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند
چگونه معلم متوسطه اول شویم
استخدام آموزش پرورش بدون آزمون
استخدام اموزش پرورش ماده ۲۸
استخدام معلم از طریق ازمون کارشناسی ارشد
استخدامی آموزش پرورش ۱۴۰۱
امتحان ازمون استخدامی اموزش پرورش
جدول رشته های استخدامی آموزش و پرورش
رشته های که اموزش پرورش استخدام می کند
زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401
شرایط سنی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
مدرک مورد نیاز برای استخدام اموزش پرورش
مراحل بعد از قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
مهلت ثبت نام آزمون آموزش و پرورش 1401
آزمون استخدامي آموزش و پرورش ١٤٠١
آزمون ماده ۲۸ فرهنگیان
آیا ثبت نام آموزش و پرورش شروع شده
استخدام معلمی با دیپلم
استخدامی آموزش و پرورش ماده ۲۸
برای استخدام در وزارت اطلاعات به کجا مراجعه کنیم
رشته های استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
زمان برگزاری آزمون ماده ۲۸
سایت سنجش آموزش و پرورش
سن مجاز برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرایط جدید استخدامی آموزش و پرورش
منابع استخدامی آموزش و پرورش رشته علوم تربیتی
مهلت ثبت نام آموزش و پرورش 1401
آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آزمون جدید آموزش و پرورش
استخدام ارشد آموزش و پرورش
استخدام اموزش و پرورش با فوق دیپلم
استخدام با مدرک دیپلم در آموزش و پرورش
استخدامی وزارت اطلاعات 1401
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه زمانی است
ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش 1401
ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401
ثبت نام استخدام آموزش پرورش
ثبت نام اموزش پرورش با مدرک دیپلم
رشته های استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۱
شرایط آزمون استخدامی آموزش پرورش
شروع ثبت نام آموزش و پرورش
ماده ۲۸ استخدام آموزش و پرورش
کدام رشته ها در آزمون استخدام آموزش و پرورش
آزمون جامع فرهنگیان چیست
آموزگار آبتدایی جدول رشته های استخدامی آموزش و پرورش
آیا با مدرک دیپلم می توان در آزمون استخدامی شرکت کرد
استخدام آموزش و پرورش شرایط
استخدام رشته روانشناسی در آموزش و پرورش
ایا رشته حقوق می تواند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
برگزاری ازمون استخدامی اموزش پرورش
تاریخ آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تاریخ استخدام آموزش و پرورش
ثبت نام استخدام اموزش پرورش ۱۴۰۱
رشته استخدامی آموزش و پرورش
زمان ازمون استخدامی اموزش پرورش 1401
زمان برگزاری آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱
سایت ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
سایت سازمان سنجش آموزش و پرورش
شرایط سنی آموزش و پرورش
شرایط و زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
شرط استخدامی آموزش و پرورش
محل دوره های مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش
مدارک لازم ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش
منابع آزمون ماده ۲۸ آموزش و پرورش
چگونه در ازمون استخدامی اموزش پرورش قبول شویم
آزمون استخدامی آموزش و پرورش ماده 28
آزمون استخدامی دبیری
آزمون فرهنگیان
استخدام آموزش و
استخدام فرهنگیان ۱۴۰۱
ایا با مدرک دیپلم می توان در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کرد
برای استخدام آموزش و پرورش چه مدارکی لازم است
تغییر منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ثبت نام اموزش پرورش کی شروع میشه
جذب نیرو آموزش پرورش ۱۴۰۱
دانلود دفترچه استخدامی آموزش و پرورش 1401
سنجش استخدامی آموزش و پرورش
شرایط استخدام آموزش وپرورش
شرایط استخدام در آموزش پرورش
شهرهای مورد نیاز استخدامی آموزش و پرورش
ماده 28 قانون آموزش و پرورش
مدارک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش
منابع آزمون آموزش و پرورش 1401
آزمون آموزش پرورش ۱۴۰۱
آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401
ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش 1401
رشته مورد نیاز آموزش و پرورش
نام نویسی استخدام آموزش و پرورش
هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش چیست
استخدام بانک ملی در سال 1401 کی برگزار میشود
استخدام معلم از مسیر آزمون کارشناسی ارشد
تاریخ امتحان استخدامی آموزش و پرورش
تغییرات آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سازمان سنجش آموزش و پرورش
سایت استخدام اموزش پرورش
ماده۲۸آموزش پرورش
چگونه دبیر زیست شناسی شویم
چگونه معلم دینی شویم
استخدام آموزش و پرورش البرز
استخدام نیروی خدماتی آموزش و پرورش 1401
ثبت نام آزمون استخدامی معلمی
شرایط ثبت نام آموزش و پرورش ۱۴۰۱
مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱
آزمون استخدامی ۱۴۰۱ آموزش و پرورش
آموزش و پرورش استخدام
استخدام جدید آموزش پرورش ۱۴۰۱
استخدامی ماده ۲۸ سال ۱۴۰۱
استخدام‌اموزش و پرورش
بهترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تاریخ آزمون مراقب سلامت آموزش و پرورش
ثبت نام سنجش آموزش و پرورش
رشته های ماده ۲۸
رشته های مورد نیاز برای استخدام آموزش و پرورش
شرط معدل در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ماده ۲۸ قانون آموزش و پرورش
منابع آزمون آموزش پرورش ۱۴۰۱
نحوه جدید استخدام آموزش و پرورش
نمونه سوالات دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش ابتدایی
هنرآموز صنایع غذایی چیست
استخدام دبیر زبان انگلیسی در آموزش و پرورش
استخدام رشته اقتصاد در آموزش و پرورش
استخدامی جدید آموزش و پرورش ۱۴۰۱
تست آزمون استخدامی آموزش و پرورش
جزوه های نوین استخدام
دفترچه انتخاب رشته آزمون استخدامی آموزش و پرورش
زمان ثبت نام آزمون استخدامی ماده ۲۸
ماده ی ۲۸ آموزش و پرورش
چگونه دبیر فلسفه شویم
آزمون ماده ۲۸
اخبار استخدامی آموزش و پرورش 1401

دیدگاه‌ها ۱۸